Ei jää riigis keegi jõulupreemiata

30 dets.

Kui ta vaid riigipalgal, eriti sotsiaalministeeriumi süsteemis on. See lugu illustreerib ikka kaunilt, mis on siin maal tähtis – et tublid sotsiaalsusserdajad ikka hästi elaksid ja susserdada saaksid. Sitta neist 7000 ilma rahata jäetud kodanikust – oodaku rahulikult, värdjad, ja: milleks neile seda raha nüüd nii kiiresti vaja on, miks nad kõik ära raiskasid?
Samas… teiselt poolt vaadates on ju tulemustasu äärmiselt õigustatud: ametnikud töötasid palehigis mingit uut süsteemi leiutades. On, muuseas, sihuke ütlemine, et ära näpi, kui miski asi toimib. Nojah, aga kuda siis nii… eestlane ei oska ju, käed rüpes, istuda. Pealegi, mis koht veel peale sotsiaalministeeriumi pakuks selliseid võimalusi teha eksperimente, mida hiljem oma magistritööle lisada?
Ja kõige suuremaks rõõmuks võib ehk siis uuel aastal tekitada jamade lappimise ameti – 600 inimest, ehk… oi, neid arengukavu ja ümarlaudu, millega järgmist viisaastakut sisustada.
Tõepoolest, targasti ütles sotsmini pressihääl: ametnikud ei ole jätnud midagi tegemata. (kahju küll…)
E-riik paistab kah uue nurga alt: itimehed ja firmad tuleb palgata selleks, et neid pärast kõigis oma lollustes süüdistada saaks. Niikuinii keegi ei saa aru, mis need patsiga poisid teevad…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: