2012 tuleb valikuliselt

21 okt.

TALLINN 21. OKTOOBER. Analüütikute ja arvamusliidrite kinnitusel tuleb maiade ennustatud maailmalõpp järgmisel aastal küll, aga sugugi mitte kõigile.
“Kaitseuuringute, naisuuringute, soouuringute ja teiste alusteaduste eksperdid on ennustustest pajatavatest uudistest kuulnud ning julgevad kui üks isik kinnitada – maailmalõpp tabab ainult ebademokraatlikke riike!” kinnitavad allikad.
Hädad tulevad kohalikke olusid arvestades. Nii lähevad Valgevene diktatuuris katki kõik traktorid ja Pripjati sood kuivavad ära, mistõttu pole seal karta enam partisanisõda demokraatiat kehtestama saabujate vastu. Hiinas ei kerki pelmeenitainas. Venetsueelas ikaldub kohv seitse aastat tagantjärele. Venemaad tabavad mõistagi kõik võimalikud hädad, muu hulgas Siberi jõgeda pahupidipöördumine.
“Demokraatiates pole agamidagi karta,” lubavad analüütikud, “kui, siis mõistagi ainult tagurlastel, kes üldreeglina ei ole hõivatud avalikus või kolmandas sektoris. Neil tõenäoliselt tõusevad maksud 200%. Ja paras neile!”
Demokraatlik üldsus on analüüsi vastu võtnud süveneva rahuldustundega.

4 kommentaari Kellele: “2012 tuleb valikuliselt”

 1. Aica oktoober 21, 2011 kell 7:25 p.l. #

  Laia ja progressiivse üldsuse esindajana olen tõsiselt häiritud grupi “analüütikute ja arvamusliidrite” töö lünklikusest. Lihtne demokraaktlik töölisnoor tahab teada, milline ilge saatus tabab jälki kurjuseriiki Põhja-Koread? Millist saatust lubavad seltsimehed maiad Kuuba rahva vereimejale Castro, Fidel´ile?

 2. Poni ise oktoober 22, 2011 kell 10:42 e.l. #

  Sm Aica
  Soovitan tõhustada tööd allikatega. Väsimatult peame lugema Diplomaatiat! Omandagem süvitsi kaitseuuringute keskuse, välispoliitika instituudi, NATO ühingu jm vennaliku USA tarka ja ettenägelikku poliitikat toetavate teadusasutuste vanem- ja nooremteoreetikute põhjapanevates töödest läbi kumavat TÕDE, mis on tõrvikuks kogu progressiivsele inimkonnale!

  Keskkomitee noorsoopropaganda osakond

 3. Anonüümne oktoober 22, 2011 kell 3:51 p.l. #

  Jüri,

  Sul näib Kaitseuuringute Keskusega mingi probleem olevat. Pidevalt jääb sulle ette. Milles asi?

 4. Poni ise oktoober 22, 2011 kell 5:11 p.l. #

  Kujuta ise ette, kui ilmub paar aastat tagasi kaitseteemaline lapiline Akadeemia ja seal on muude heade lugude seas järsku mingi vastava keskuse tibide mögin teemal, kuidas peaks arendama “feministlikke kaitseuuringuid”? Lisaks – on arusaamatu, miks peetakse asjatundlikuks asutust, mis on oma kuueaastase eksistentsi jooksul hakkama saanud ühe mainitud saamisega kuskil teadustöös ja sealgi ainult seoses, et Eesti kaitseekspertide jama on sõjaväelise kogemuse puudumises. Noh, ja Diplomaatia on lihtsalt nii jälk propagandaleht, et ma omal ajal vihaga katkestasin Sirbi tellimuse, kuna see pask vahel oli… Nüüd on tüübid jälle seoses Muammari otsaga pildil ja nutavad uute sõdade järele…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: